VİDANJOR HİZMETLERİ

Vidanjör Kombine Kanal Temizleme
Gessa Teknik olarak siz değerli müşterilerimize kombine kanal temizleme araçlarımızla kanal kanalizasyon temizleme, evsel atıklar, su arıtma, kimyasal su çekimi gibi alanlar içerisinde hizmet vermekteyiz.

Kanalizasyon hatları içerisinde zaman içinde aşırı olarak biriken yağmursularının yaşam alanları içerisinde zamanla dolar ve tıkanıklara sebebiyet verir. Kanalların iyi düzeyde çalışabilmesi, akışın sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için temizlenmesi gerekmektedir. Zamanında temizletilmeyen kanallar kötü kokuların yayılmasına ve kanal hattının taşmasına neden olmaktadır. Firmamız kanal hatlarının periyodik olarak temizliğini yapmaktayız.

Dünya’nın en iyi kombine kanal temizleme araçları ve robot kanal görüntüleme cihazlarımız sayesinde her türlü kanal içerisinde robot kamera sistemleri sayesinde sorunu görüyor ve o bölgeye müdahale ediyoruz. Böylelikle sizleri ekstra olarak çıkacak maliyetlerden uzak tutup, hızlı ve güvenilir hizmet verme yolunda devam ediyoruz.

Gessa Teknik olarak her türlü kanal borularında uzman ekibimiz ile beraber temizlik, görüntüleme, rehabilitasyon, yapım, bakım, onarım hizmetlerinde çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

İhtiyacınıza cevap verebilecek her boy ve ölçüde kombine kanal temizleme araçlarımızın kiralama hizmetimiz mevcuttur. Vidanjörlerimiz kapasite ve büyüklük olarak farklılık göstermektedir. Bu nedenle ihtiyacınıza en uygun araç, en düşük maliyetlerle sizlere hizmet verecektir. Kiralık araçlarımız Türkiye’nin her yerinde çalışmaya uygundur.

Gessa Teknik olarak en hesaplı fiyatlar ile tüm Türkiye geneline vidanjör araçlarımız ve alanında uzman niteliğini taşıyan elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz tüm makineler Avrupa model makine parkurundan oluşmaktadır.

Vidanjör kanal temizleme araçları yüksek basınç ile emme ve püskürtme sistemi ile çalışır yararları sağlamış olduğu yüksek su basıncı ile hat oluşan yuğun katman tortu çamur ve yağ birikintilerini veya büyük yağmurlar sunucu hatlarınıza gelen çamur birikintilerini yıkma işlemi ile size detaylı bir temizlik sağlar. Kombine kanal temizleme artıları olduğu gibi hatlarda eksileri de vardır. Sağlamış olduğu yüksek bar (basınç su ile ) pvc hatlarında çatlama veya yırtılma meydana getirmektedir ve buda müşteri hattında eve su basma ya da yatay hatlarda kırılma veya darbe sonucu kombine kanal temizliği iş ve zarara yol açabilmektedir. Bunun için kanalizasyon hatlarında genel bilgisi olan uzman kişiler tarafından müdahale edilmesi oluşa bilecek maddi zararların minimum seviye düşürür.

Vidanjör 1 Vidanjör 2

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.