SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su Kaçağı Tespiti
Evimiz içerisinde veya yaşamımızı sürdürdüğümüz her yerde boruların zaman içerisinde aşınmasından dolayı borularda su kaçağı görülebilir. Gessa Teknik olarak profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini her zaman hedefleyerek eşyalarınıza ve sağlığınıza zarar veren su kaçaklarının tespitini yapıyor, profesyonel akıllı dedektörler kullanarak sorununuzu gideriyoruz.

Hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden dedektör cihazlar ile su kaçağının tespiti yapılır. Duvarlar içinde bulunan boruların su kaçakları hassas dedektör cihazlarından geçerek elektro akustik yöntemlerin kullanılmasıyla tespit edilir.

Kullanmış olduğumuz tüm dedektör ekipmanları son model cihazlar olup, nokta atışı su kaçağı tespiti yapabilen profesyonel cihazlardan oluşmaktadır.

Elektro akustik ses dinleme özelliği ve özel elektromanyetik amfi cihazları ile su kaçağının yeri tespit edildikten sonra yüksek sesli ikazlar sayesinde bizi uyarır ve ekrana sorun neredeyse düşer.

Artık maliyeti yüksek olan tadilat masraflarına son! Akıllı dedektörlerle evinizdeki su kaçağı bulunduktan sonra işaretlenir. Sadece işaretli olan alan içerisinde çalışılarak hiçbir yeri kırmadan su kaçağı sorununun önüne geçilmiş olur.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.